Solaarium

Broneeri aeg tel: 55 34 511 või tule lihtsalt kohale

Solaariumi päevituskosmeetika: Australian Gold ja Soleo. Ka loodusliku päikese käes päevitamiseks kvaliteetne kreemivalik Australian Goldilt. Kui  lähed reisile, tule osta päiksekaitse kreem kaasa!!

Meil on D PÄIKE

Selleks, et päevitamine oleks solaariumis ohutu ja et pakutav teenus vastaks kehtivatele õigusnormidele, läksime üle madalama UV kiirgusintensiivsusega solaariumilampidele, mis ei tohi ületada 0,3W/m2.

Teiste sõnadega on kaasaegsed lambid samasuguse UV kiirgustugevusega mis on Vahemere rannas loodusliku päikese käes keskpäeval, UV indeksiga 12.

0,3 päevitus on oluliselt pehmem, ei tekita nii kõrget põletusriski, nagu varem nn kiirsolaariumi lambid. Päevitus seanss on selles pikem ja sõltuvalt nahatüübist võib üks seanss olla kuni 20 minutit kuid tulemuseks saate maksimaalselt loodusliku päikesega sarnase sügava ja kauakestva jume.  Kuna põletuse saamise risk on viidud minimaalseks siis ka tundlikuma nahaga inimene võib turvaliselt solaariumis käia. Nahka kaitse ja niisuta loomulikult solaariumi kreemiga!

Kehalambid üleval 24 x 160w.

Kehalambid all 18 x 160w 0,3 norm(UVA 40mW/cm2; UVB 0,4%)Lampide eluiga 800h.

Näolambid 4 x 400w

Lambid on vahetatud 2019 detsembris.

Ilusat jume ja turvalist päevitamist!

D päike pakub tervislikku, turvalist, kaunist ja kauakestvat jumet. Lisaks saab siit ka organismile vajaliku koguse D vitamiini.

Hea teada D päikesest:

 • D päike päevituslampide kiirgusintensiivsus on samaväärne loodusliku päikesega. Teisisõnu saab D päikese all päevitades sarnase UV kiirguse doosi kui viibides Vahemere päikese käes keskpäeval. Päevitustulemus on loomulik, kaunis ja püsiv.
 • D päike eeliseks (tavasolaariumi ees) on madalama UV intensiivsusega lambid (s.t D päike päevitusel on oluliselt väiksem võimalus saada päikesepõletust).
 • D päike päevituse seanss kestab pisut kauem (min 10 -20 min), ent päevitades saab veelgi parema päevitustulemuse kui tavasolaariumis (pigmendi moodustumise protsess on sarnane loodusliku päikese käes päevitamisega).
 • D päike solaariumis on püsivama jume saavutamiseks soovitav päevitada 3 – 4 seanssi. Seejuures tuleb arvestada sellega, et kui Te ei ole varem päevitanud (pigmendi tase nahas on madal), võtab pigmendi moodustamine pisut kauem  aega, tavaliselt 3 – 5 päeva. S.t lõplikku päevitustulemust näete alles mõne päeva möödudes. Kasutades professionaalset looduslikke pruunistajaid sisaldavat päevituskosmeetikat, saab siiski ka kiirema päevitustulemuse, mida näeb juba 2 tunni möödudes pärast päevitamist.
 • D päike ning looduslik päikesevalgus on kõige loomulikumad D vitamiini allikad. Paljud, ka Eestis läbiviidud uuringud kinnitavad, et meie laiuskraadidel ei saa kuni 90% inimestest piisavalt D vitamiini loodusliku päikese puudumise tõttu. Üks seanss D päike solaariumis nädalas parandab organismi immuunsust ja vähendab erinevatesse haigustesse haigestumise riski.

Hinnakiri:

 • Üks minut päevitust 0.70 €
 • 10 min/7

Solaariumikaardid:

 • 50 minutiline kaart  –   31.50€  (tavahind 35€) ehk 5 min tasuta päevitust
 • 100 minutiline kaart  – 60 (tavahind 70€) ehk 14 min.tasuta päevitust

Iga kord valid päevitusseansi pikkuse ise!!!

Naudi ja lõõgastu!

 

Omadused:

 • Digitaalne displei teeb solaariumi käsitlemise lihtsaks.
 • Konditsioneer.
 • Reguleeritavad kehaventilaatorid pea- ja jalgadepoolses osas (5 astmeline)
 • Näolampidel 3 tugevusastet ja väljalülitamise võimalus.
 • Uudsete filterplaatidega näopäevitus.
 • Kehakujuline laiendatud akrüülalus muudab päevitamise seansi veelgi mugavamaks.

Hapro Luxura X7-t võib nimetada õnnestunuimaks
ökonoomklassi solaariumiks, mis on ehitatud tuntud Lumina E-klassi baasile, samas on ta täiesti ainulaadse disaini ja mugavuspakettidega.
Sobib nii algajatele kui professionaalsetele päevitajatele. Intensiivne päevitustulemus ja soodne hinnaklass on kiiresti kasvatanud LUXURA solaariumide populaarsust kõikjal maailmas.
Dünaamiline disain ja uued värvilahendused pakuvad silmarõõmu. Võimsad lambid kindlustavad ideaalse päevitustulemuse ja lisafunktsioonide rohkus muudab päevitusaja luksuslikuks elamuseks.