Access Bars

Access Bars

Info ja broneerimine Junika Adson 5342 6525

Esimene Accessi põhiklass on Bars™. Kas sa teadsid, et su peas on 32 punkti, mida õrnalt puudutades, saad edukalt ja kergelt vabaneda kõigest, mis ei lase sul vastu võtta? Need punktid sisaldavad kõiki mõtteid, arvamusi, uskumusi, emotsioone ja kaalutlusi, mida sa oled kogunud kõikide eluaegade jooksul. See on sobiv silmapilk sinu jaoks, et vabaneda kõigest!

Iga Access Barsi® seanss vabastab piiranguid, igas sinu elu valdkonnas, mis vastavad kindlale Barsi punktile, mida puudutatakse. See on uskumatult hoolitsev ja lõõgastav kehaprotsess, tühistades piiranguid kõikides sinu elu hetkedes, mida  sa soovid muuta.

Kui palju oma elust sa veedad pigem tegutsedes kui vastuvõtmises? Oled sa märganud, et su elu pole veel selline nagu sulle meeldiks, et see oleks? Sa võiksid saada kõik, mida sa ihaldad ( ja isegi veel enamat!) kui sa oled valmis vastu võtma rohkem ja tegema võibolla natuke vähem!

Vastuvõttes või õppides Bars’i  lubab see hakata sellel kõigel ilmuma su ellu.

Access Bars® on aidanud tuhandetel inimestel muuta oma eludes paljusid seisukohi nende kehades – hõlmates und, tervist ja kehakaalu, seksi ning suhteid, ärevust, stressi ja  raha ning veel palju enamat. See muudab kogu su elu millekski suurepärasemaks täieliku kergusega.

Seansi hind:

60min-30€

40min-25€

30min-20€

 Loe lähemalt:

KKK Access Barsi kohta